[ASN] ASSASINS

Bitefight

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-29 20:15:44

hiszpan93

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 1
Punktów :   

To Love-Ru

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.atalude.net/wp-content/uploads/2008/04/toloveru_1-15.jpg
To tak ,czytam teraz na bieżąco mange zwana To Love-RU .Opowiada ona o chłopak ,którego wszystkie próby wyznania miłości dziewczynie kończą się fiaskiem.Pewnego dnia podczas kąpieli teleportuje się do jego wanny całkiem naga tajemnicza dziewczyna Lala ,która ucieka przed kosmitami .Nasz bohater wyciąga do niej  pomocną dłoń  przez co wpada w wir zwariowanej historii ^^.

To na tyle z wprowadzenia:P.Według mnie jest to ciekawa historia ,bardzo wciągająca z duża ilością ecchi  i fanserwisu .W mandze wykorzystano  znane szablony postaci ,więc  z tej strony niczego nowego nie uświadczycie.Jednak  jak zwykle dobrze się to sprawdza . Jak zwykle dostajemy do czytania tytuł ,w którym chłopak ma swój własny harem i do końca nie wie ,która ma wybrać ,ale mnie się to podoba jakoś lubię  stare  wypróbowane i powielane w nieskończoność  tematy ^^.Co do fabuły to znajdą się tam wstawki ku uciesze tłumu (na plaży/basenie/gorących źródłach itp itd),jednak  manga nie jest poświęcona tylko Lali i głównemu bohaterowi ,a skupia się też na innych ...dziewczynach ...które też czują coś do Rito (główny bohater:D)^^.Humor ,jest udany i spełnia swoją rolę ,czyli śmieszy .Pojawiają się tam ciekawe nowe pomysły ,ale jest miejsce dla starych sprawdzonych sposobów .Do kreski nie mam żadnych zastrzeżeń ,była dobra i nie widziałem żadnych zgrzytów.Podsumowując ,jest to ciekawa historia ,ze ŚMIESZNYM humorem  ,która wciąga na całego i jest dobra na  odprężenie tak dla oderwania się od poważniejszych tytułów :P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galaktyczny-football.pun.pl www.wsu.pun.pl www.cryedcabal.pun.pl www.pokemon-fly.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl